Vítáme vás na stránkách Spolku rodičů Montessori Dlouhý lán z.s.

Tyto webové stránky vznikly z podnětů vás rodičů, kteří mají chuť se na chodu spolku podílet, spolupracovat, navzájem se podporovat, společně tvořit a formovat tak vlastní pojetí světa nejen na základě myšlenek pedagogiky Marie Montessori. To vše s přáním, aby naše děti prožívaly svá školní léta v přátelské, kreativní a podnětné atmosféře. Naleznete zde  čistě formální informace, potřebné k vaší orientaci v prostředí spolku, ale také články ze školního prostředí, odkazy na zajímavosti ze světa montessori a diskusní forum.

Také se můžete přihlásit k odběru našeho newsletteru

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru


Nebojte se, nezahltíme vám schránku, posíláme jen opravdu důležité informace pouze několikrát během roku.

Uživatelské úrovně:

Stránky mají několik uživatelských úrovní:

  • Sekce veřejná – není nutné se přihlásit
  • Sekce uzamčená – tz. společná členům spolku + pedagogům – do této sekce je nutné se přihlásit uživatelským jmenem (email) + heslem. Hesla jste obdrzeli emailem. Pokud heslo nemáte, nepodařilo se nám získat váš email, žádost o vygenerování hesla prosím pošlete administrátorovi tohoto webu. Pokud již vaše dítě školu nenavštěvuje a přesto jste obdrželi heslo, vyplňte prosím odhlášku ze spolku  a následně váš přístup bude zrušen.

V uzamčené sekci máte přístup k interním dokumentům, fotogalerii a ke vstupu do diskuzí.

Pravidla pro diskuze:

Každý člen spolku + pedagog může založit diskuzi nebo přispívat do již otevřené diskuze.

Pokud založíte novou diskuzi, můžete si zvolit, komu má být přístupná.

Neobsahuje-li váš email vaše jméno, podepisujte se prosím.

S výborem spolku se můžete potkat na jeho pravidelných schůzích, kontakty na jednotlivé členy naleznete ZDE, všechny připomínky a náměty jsou vítané!