NEWSLETTER – BEZPEČNÉ CESTY DO ŠKOLY – 16. 4. 2021

AK/ 16 dubna, 2021/ Aktuality & články/ 0 comments

Milí rodiče,

možná jste už od svých třídních učitelů dostali zprávu, že naše škola byla vybrána do programu Bezpečné cesty do školy (případně vše podrobně popsané najdete i na našich stránkách: BEZPEČNÉ CESTY DO ŠKOLY | Montessori Dlouhý Lán, z.s. (montessoridlouhylan.cz).

Víme, že dnešní doba je pro všechny velmi náročná, ale i přesto bychom vás rádi poprosili o spolupráci, a to nejen s vyplňováním dotazníků vašich dětí a zanášením pěších cest do mapy (na Plánovač tras • Mapy.cz, kde pak odkaz na vaši mapu odešlete svému třídnímu učiteli; pokud od svých pedagogů dostanete mapu v papírové podobě, je to též možné odevzdat touto formou), ale abyste se i vy aktivně zapojili a vyplnili rodičovský dotazník.

Pro děti: https://forms.gle/CUeBREd71XQuXtSF6

Pro rodiče: https://forms.gle/gyVAkSLCjYCR3M8p7

Sdělte nám, jaká místa považujete za nejvíc ohrožující bezpečí dětí, chybí vám někde přechody pro chodce nebo vám přijdou nepřehledné, postrádáte vhodné dopravní spojení atp.? Za všechny podněty budeme vděční!

Chtěli byste se zapojit a zasednout se zástupci školy, městské části, magistrátu, policie, TSK a IPRU ke společné schůzi nad výsledky průzkumu? Z řad rodičů bychom potřebovali 4 zástupce (schůze budou dvě a to v květnu a říjnu). Dejte nám vědět na akroupova@zsdlouhylan.cz.

Máme velkou šanci zlepšit dopravní bezpečnost v blízkosti naší školy, využijme ji!

Děkujeme 😊

Share this Post

Leave a Comment