Beseda s rodiči

Matěj Švrček/ 25 dubna, 2020/ Nezařazené/ 0 comments

Pro plánovanou besedu v pondělí 27.4.2020 od 16:00 jsme pro vás připravili stručnou prezentaci, která shrnuje hlavní body námi připravených změn v organizaci a vedení výuky na naší škole.

Věříme, že i v případě, že s navrženými změnami budete jako rodiče souhlasit, si najdete čas, abyste se besedy on-line zúčastnili. Chtěli bychom, aby to byl nový začátek otevřené komunikace a spolupráce mezi školou a rodiči. Bez vzájemné podpory a důvěry se nám totiž bude lepší škola pro naše děti budovat těžko.

Budeme rádi, když po shlédnutí prezentace nám pošlete své dotazy, připomínky a komentáře pomocí aplikace sli.do, jak bylo uvedeno v předchodím příspěvku .

Pokud možno dotazy zasílejte s předstihem, abychom se na ně mohli připravit a zodpovědět vám je co nejlépe.

Na besedu se upřímně velmi těšíme, protože je to pro nás příležitost prezentovat výsledek naší skoro půlroční práce a také možnost získat od vás zpětnou vazbu. Doufáme, že se nám podaří vám vysvětlit námi navržené kroky a otevřít tak dlouhodobou spolupráci mezi rodiči a pedagogy mající jediný cíl a to je lepší a radostnější vzdělání pro naše děti.

EDIT: původní video obsahovalo starou verzi slidu o členském příspěvku, proto bylo vyměněno za verzi aktuální

Share this Post

Leave a Comment