Beseda s rodiči – technické řešení

Martin Honzik/ 21 dubna, 2020/ Aktuality/ 0 comments

Vážení rodiče,

Pro naši besedu jsme technicky připravili následující formát – konference bude probíhat přes Google Meet se záložním vysíláním přes YouTube. Prezentaci koncepce pošleme do pátku tohoto týdne, abyste se na ni mohli podívat. Konference pak bude sloužit již jen dotazům, prezentaci a diskuzi bychom ve dvou hodinách nestihli.

Prezentace

Prezentaci můžete shlédnout v článku: https://montessoridlouhylan.cz/beseda-s-rodici/ 

Sledování besedy

S přihlášením na montedl.cz

Besedu bude možné sledovat on-line přes službu Google Meet přes link:https://stream.meet.google.com/stream/62dc1f3c-166d-4b10-bfc9-efce43cc1027 Tento přístup bude fungovat jen pro přihlášené uživatele. Přihlásit se můžete účtem vašeho dítěte, nebo technickým účtem, viz níže.

Bez přihlášení 

Pokud se nechcete registrovat, nebo jako záložní způsob, půjde přenos také sledovat přes YouTube a to na odkazu https://youtu.be/jrbFN2EQuwg 

Přihlášení do besedy (nepovinné)

Pro Montessori program jsme zaregistrovali všechny Montessori žáky do Google Classroom na doméně montedl.cz. Pro přístupové údaje do účtu vašeho dítěte prosím využijte tento vzor: 

  • Uživatel: jmeno.prijmeni@montedl.cz (nahraďte údaji vašeho dítěte)
  • Heslo: Jjdl2020 (nahraďte [Jj] dvěma počátečními písmeny křestního jména dítěte)

Např. pokud se jmenuje vaše dítě Jan Novák, pak uživatel bude jan.novak@montedl.cz a heslo bude Jadl2020. Po prvním přihlášení si heslo budete muset změnit.

Pokud nechcete účet dítěte využívat, můžete se přihlásit pod technickým účtem:

Otázky do diskuze

Otázky je možné pokládat nebo pro otázky hlasovat (topovat) přes službu slido.com, kde se připojte k události #23778 případně přímo přes odkaz https://app.sli.do/event/wwf58psf

Registrace nebo přihlášení není nutné. Prosím berte v potaz, že vysílání je o cca 15 sek opožděno oproti skutečnosti.

Problémy

Pokud byste narazili na technický problém nebo nerozuměli tomu, jak se besedy zúčastnit, obraťte se prosím našeho kolegu Matěje Švrčka přes telefon 777 711 818, mail: matej.svrcek@montedl.cz případně WhatsApp. 

Pokud byste měli technický problém na začátku nebo v průběhu besedy, obraťte se prosím na našeho kolegu Martina Honzíka přes telefon: 604 203 992, mail: honzikmart@gmail.com případně WhatsApp.

Pokud byste chtěli položit otázku, nebo pro otázku hlasovat (topovat), ale nemůžete použít službu slido.com, obraťte se na naše kolegyně Irenu Sisrovou přes telefon 777 194 548 a Marii Čermákovou přes telefon 732 600 544 nebo email mariecermak@gmail.com.

Aktuality

V každém případě se prosím připojte k naší skupině na FB facebook.com/groups/mtsdl, kde budou k dispozici aktuální informace.

Komentáře

Dotazy a komentáře prosím zašlete do 27.4. 12:00 na vybor@montessoridlouhylan.cz, ať se na ně můžeme připravit. Další otázky budou mít pak prostor přímo online v rámci besedy.

Těšíme se na besedu

Za Výbor Spolku Matěj Švrček

Share this Post

Leave a Comment